Vega 100 Ürünlerinde Orjinal Ürün Garantisi

Vega 100 Mg 1 Kutu

Vega 100 Mg 1 Kutu
Vega 100 mg Sildenafil Cinsel İstek Arttırıcı Ereksiyon Hapı

 25 TL

Vega 100 Mg 3 Kutu

Vega 100 Mg 3 Kutu
Vega Sildenafil Cinsel İstek Arttırıcı Ereksiyon Hapı 3 Kutu

3'lü 65 TL

Vega 100 Mg 5 Kutu

Vega 100 Mg 5 Kutu
Vega Sildenafil Cinsel İstek Arttırıcı Ereksiyon Hapı 5 Kutu

5'li 95 TL

Vega 100 Mg 10 Kutu

Vega 100 Mg 10 Kutu
Vega Sildenafil Cinsel İstek Arttırıcı Ereksiyon Hapı 10 Kutu

10'lu 175 TL

geciktirici hap

Vega Hapı Kullanımı ve Kullanma Şekli Nasıl Olmalıdır?

Vega Hapı KullanımıVega hapı kullanımı ve kullanım şekli aslına bakılır ise oldukça kolay ve basit bir kullanıma sahiptir. Üstün kalitedeki cinsel sağlık ürünleri tablet şekline getirilmesi ile ağız yolu ile kullanımı gerçekleştirilmektedir. Kullanım seçeneklerinde ise ikiye ayrılarak bireylerin isteklerine göre değişebilmektedir. Dilenir ise ağızda emilerek kullanılan ereksiyon hapı bir diğer yandan da su yardımı ile yutularak kullanılabilme özelliklerine sahiptir.

Vega sildenafil kullanımı esnasında uzmanlara göre su yardımı ile kullanım gerçekleştirilmesi daha etkili ve başarılı sonuçlar sağlayan bir yöntem olduğu söylenmiştir. Kullanımı sırasında ise bol ılık su tüketimi ürünün kişi üzerinde maksimum performans göstermesine sebebiyet verecektir.

Vega kullanımı esnasında alkol ve benzeri kişiyi yavaşlatacak ve gevşetecek ürünlerin kullanılması ise uygun görülmemiştir. Aksi taktirde bu yavaşlatıcı ürünler kullanılır ise, sertleştirici ürünler etkilerini kişiye tam manası ile veremeyecek ve beklenen performans alınamayacaktır.

Alkol kullanmak isteniyor ise, ürünü kullandıktan uzun bir süre sonra yani etkilerini kişi üzerinde göstermeye başladığından daha sonrasında bir miktar fazla olmayacak koşulu ile alınabilmesinde çok fazla bir sakınca görülmemiştir.

Vega sildenafil hapı kullanımı cinsel birleşmeye girmeden yaklaşık olarak 20 ila 30 dakika önce alınmalıdır. Bu süre sonrasında ürün kişi üzerinde etkilerini belli ederek kişiye cinsel güç ve ereksiyon desteği sağlayarak ilişkiye hazırlayacaktır. 36 saate dayanan ereksiyon desteği bu saat dilimi boyunca değil sadece uyarı ve tahrik gibi durumlar ile karşı karşıya kalınınca reaksiyon göstermektedir.

Kullanım hakkında daha detaylı bir bilgi veya sormak istediğiniz sorular için online destek hattımızdan bize yazabilir veya çağrı merkezlerimiz aracılığı ile kafanıza takılanları bizlere ileterek sorularınızın cevaplarına ulaşabilirsiniz.

Background Color
Background Image